گزارش کارآموزی شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب گزارش کارآموزی شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب

دسته : -گزارش کار آموزی و کارورزی

فرمت فایل : word

حجم فایل : 193 KB

تعداد صفحات : 22

بازدیدها : 57

برچسبها : شرکت توربین جنوب گزارش کارآموزی ریخته گری تراشکاری

مبلغ : 12000 تومان

خرید این فایل

گزارش کارآموزی شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب

دانلود فایل گزارش کارآموزی و کارورزی شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب با منابع جامع

گزارشکار شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب

عناوین مطالب

فصل اول : مقدمه

معرفی محل کارآموزی

ارتباط محل کارآموزی و رشته تحصیلی

فصل دوم : متن گزارش دوره کارآموزی

متن گزارش

تراشکاری

ریخته گری

فصل سوم: نتیجه گیری و پیشنهادات

نواقص و عیوب موجود و پیشنهادات در جهت بهبود

مراجع

اشاره ای به بخشهایی از متن گزارش کارآموزی شرکت توربین جنوب

ارتباط محل کارآموزی و رشته تحصیلی

مهندسی صنایع یک رشته ی مدیریتی نیست بلکه تخصص مهندس صنایع به عنوان ابزاری توانمند در خدمت یک مدیر قرار می گیرد یعنی بیشترین کمک به یک مدیر میتواند توسط مهندس صنایع انجام پذیرد و در گرایش تولید صنعتی در مهندسی صنایع فن به کارگیری مهارت های تکنیکی و استفاده ی موثر و نظام یافته از نیروی انسانی و زمان و ماشین آلات به منظور تولید کالای با کیفیت مطلوب است که در همین قسمت استفاده از تراش کاری و ریخته گری به نوعی در مهندسی صنایع نقش ایفا می کند واز همین رو است که در این رشته دانشجویان دو درس تک واحدی شامل کارگاه ماشین افزار1 (تراشکاری) و کارگاه ریخته گری را میگذرانند.

در این واحد کارآموزی اجزای مکانیکی ماشین ها توسط مهندسین مکانین طراحی و ساخته می شود،

نیرو های محرکه عموما توسط مهندسین برق و الکترونیک تامین می شود و مهندس صنایع موظف است این متخصصین را هماهنگ کرده و با آن ها همکاری کند پس مهندس صنایع باید به نوعی اطلاعاتی از تراش و دستگاه تراشگری و ریخته گری داشته باشد.

...

کارآموزی شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب

ماشین های تراش که ابتدایی ترین نوع ماشین های افزار به شمار می روند، تاریخچه آن بین قرن ۱۷ و ۱۸ شروع شده که در ابتدا معمولی ترین یا قدیمی ترین روش تراش، تراشیدن چوب بوسیله درخت بودهاست. بدین معنی که دو سر چوب را بین دو درخت قرار داده و یک طناب به شاخه درخت بسته و آن را حول چوب مورد نظر پیچیده و طرف دیگر طناب را شخص دیگری گرفته و با دست طناب را به حرکت در می آورد. شخص دومی که در طرف مقابل قرار گرفته با رنده چوب را می تراشید. این قدیمی ترین روش تراش چوب بودهاست.

اولین ماشین تراش در سال ۱۷۴۰ در فرانسه ساخته شد. در این ماشین وسیله چرخش محور اصلی بوسیله دست بود. یک دست گرداننده محور آن (محور کار) مستقیماً روی دستگاه که به محور اصلی متصل است توسط دو چرخ دنده ساده به میله پیچ بری متصل می باشد قرار گرفتهاست. در این نوع ماشین برای تعویض چرخ دنده های متفاوت جهت پیچ تراشی پیچ های متفاوتی پیش بینی شده بود.

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید